A november 11-től életbe lépő járványügyi szigorításokat figyelembe véve a tervezett rendezvények a meghirdetett formában sajnos elmaradnak!

A személyes találkozók helyett a meghirdetett időpontokban online formában tudjuk megszervezni a programokat.

Szeretettel várunk minden kedves szülőt, aki iskolánk iránt érdeklődik, bemutatkozó előadásunkra, mely során a Waldorf-pedagógiáról és iskolánk mindennapjairól mesélünk.

A második online „Bepillantó” esemény időpontja:

NOVEMBER 25. 17 – 19 óráig

A csatlakozás technikai és egyéb részleteit az eseményre regisztrálóknak e-mailben küldjük el.

A tervezett ismerkedő közösségi kirándulásaink, amint lehetséges, megrendezésre kerülnek.

Részvételi szándékát a „Bepillantó” találkozón és/vagy közösségi kiránduláson, kérjük, regisztrációval erősítse meg az alábbi linken:

Jelentkezés itt

További aktuális információkért figyelje Facebook oldalunkat, vagy írjon a iskolatitkar kukac zugloiwaldorfiskola pont hu e-mail címre.