Zöld Andrea

meseterapeuta

Extra Lesson fejlesztő

A Waldorf pedagógiával és szemlélettel a fiaim nevelése közben találkoztam, és azonnal éreztem, hogy ez a mi utunk. Mindkét gyermekem Waldorf óvodába járt, jelenleg a Kispesti Waldorf gimnáziumban tanulnak.

Születésük előtt angol tanárként dolgoztam, majd 2015-ben rátaláltam a Ligetszépe meseterápiára, aminek útját azóta is járom. Szentkúti Márta képzésén mentor tanárként is dolgozni fogok, rendszeresen járunk hozzá szupervízióra.

Másik fontos mérföldkő az életemben az Extra Lesson szaktanári képzés elvégzése volt, mely által nemcsak lelki, hanem testi és szellemi kihívásokban is segíteni tudok a tanulóknak. Az Óbudai Waldorf Iskolában kezdtem pályafutásom, dolgoztam a Világfa Waldorf Iskolában is, és 2021 óta a Zuglói Waldorf Iskolában segítem azon gyermekek útját, akik tanulási nehézségekkel, illetve valamiféle szorongással küzdenek.