Lomen Éva

gyógypedagógus

Extra Lesson fejlesztő

Ha valaki megkérdezné, hogy el tudnám-e képzelni más pályán az életem, azt válaszolnám, hogy egyáltalán nem. 1993 óta dolgozom különböző gyógypedagógiai intézményekben, jelenleg is utazó gyógypedagógus vagyok részmunkaidőben. Az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Karon szomatopedagógia és értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirányon tanultam, majd számos továbbképzésen vettem részt. A Waldorf Extra Lesson fejlesztő szakpedagógus képzést 2019-ben végeztem és még nagyon sok kíváncsiság van bennem. Mindig izgalmas feladat számomra megtalálni az utakat, módszereket, eszközöket, melyek a legjobban szolgálják a gyermekek fejlődését. Hiszem, hogy az igazi tudás a művészi, kreatív, gyakorlati munkából fejlődik ki.