A Műhely Zug rendszeres havi, felnőtteknek szóló eseményein szülők mutatnak szülőknek egyszerű kézműves technikákat és alkotunk együtt valami szépet vagy hasznosat. Közben pedig beszélgetünk mint szülő a szülővel. A kézműves technikák (varrás, horgolás, nemezelés, agyagozás, festés, stb.) ismerete nem feltétel, teljesen kezdőként is sikerélménnyel lehet gazdagodni

Következő alkalmak témái:

Április 23-án szombaton 9:30 órai kezdettel Agyagozás (bögre vagy marokedény készítése)

Jelentkezni a muhelyzug@gmail.com címen lehet. 

A részvétel ingyenes, az alapanyagok költségéhez való hozzájárulásra a helyszínen lesz lehetőség. Erről és minden egyéb tudnivalóról a foglalkozás hetében e-mailben tájékoztatjuk a résztvevőket. 

A Műhely Zug programjai a belső közösségépítésünkben és a hozzánk érkező új családokkal való egymásra találásban is nagy szerepet játszik, minden kedves leendő és érdeklődő családot szeretettel várunk!