Mivel a járványhelyzet és az érvényben lévő előírások miatt iskolánk kapuit jelenleg nem tudjuk megnyitni az érdeklődő családok előtt, közösségi kirándulást szervezünk mindazok számára, akik szeretnének bepillantani a Zuglói Waldorf Iskolában folyó munkába. A könnyű erdei túra során a résztvevő családok találkozhatnak az iskola több pedagógusával és megismerkedhetnek már közösségünkbe járó családokkal  is. A kirándulásra szeretettel várunk minden iskolánkra kíváncsi felnőttet és gyermeket.

A kirándulás időpontja: 2021. február 6, szombat

Helyszíne: a Kecske-hegy és az Árpád kilátó

Találkozás: 2021 február 6-án reggel 9 órakor a Kecske-hegyi parkolóban (a Google maps-en megtalálhatő “Kecske-hegyi parkoló”  keresőszóval). Találkozási pontunk a Szépvölgyi úton a 65-ös autóbusz Selyemakác utcai megállóját elhagyva, kb. 200 m után balra található.

A visszaérkezés a kirándulás találkozási pontjára 11:30 körül várható.

Részvételi szándékát kérjük az alábbi űrlap kitöltésével és  elküldésével jelezze:

“Bepillantó” közösségi kirándulás – jelentkezés