A november 11-től életbe lépő járványügyi szigorításokat figyelembe véve a tervezett rendezvények a meghirdetett formában sajnos elmaradnak!

A személyes találkozók helyett a meghirdetett időpontokban online formában tudjuk megszervezni a programokat.

Szeretettel várunk minden kedves szülőt, aki iskolánk iránt érdeklődik, bemutatkozó előadásunkra, mely során a Waldorf-pedagógiáról és iskolánk mindennapjairól mesélünk.

Az online „Bepillantó” események időpontjai:

NOVEMBER 11. 17 – 19 óráig

NOVEMBER 25. 17 – 19 óráig

A csatlakozás technikai és egyéb részleteit az eseményre regisztrálóknak e-mailben küldjük el.

A tervezett ismerkedő közösségi kirándulásaink, amint lehetséges, megrendezésre kerülnek.

További aktuális információkért figyelje Facebook oldalunkat, vagy írjon a iskolatitkar kukac zugloiwaldorfiskola pont hu e-mail címre.