Közösségi kirándulás

Mivel a járványhelyzet és az érvényben lévő előírások miatt iskolánk kapuit jelenleg nem tudjuk megnyitni az érdeklődő családok előtt, közösségi kirándulást szervezünk mindazok számára, akik szeretnének bepillantani a Zuglói Waldorf Iskolában folyó munkába. A könnyű erdei túra során a résztvevő családok találkozhatnak az iskola több pedagógusával és megismerkedhetnek már közösségünkbe járó családokkal is. A kirándulásra szeretettel várunk minden iskolánkra kíváncsi felnőttet és gyermeket.

A kirándulás időpontja: 2021. február 6, szombat

Helyszíne: a Kecske-hegy és az Árpád kilátó

Bepillantó

A november 11-től életbe lépő járványügyi szigorításokat figyelembe véve a tervezett rendezvények a meghirdetett formában sajnos elmaradnak! A személyes találkozók helyett a meghirdetett időpontokban online formában tudjuk megszervezni a programokat. Szeretettel...