Szeretettel várunk minden kedves iskolánk iránt érdeklődő szülőt bemutatkozó előadásunkra, mely során a Waldorf-pedagógiáról és iskolánk mindennapjairól mesélünk.

Időpont: NOVEMBER 11. 17 – 19 óráig

A felnőtteknek szóló előadás és az azt követő kötetlen beszélgetés ideje alatt az iskolába készülő gyerekek számára pedagógusaink felügyeletet biztosítanak.

A járványveszélyre való tekintettel arra kérjük az érdeklődőket, hogy a rendezvényen csak a szülők és iskolába készülő gyermekük vegyen részt. A járványügyi előírások és a helyszín szabályzata szerint a maszkviselés kötelező 6 éven felüli gyermekek számára is. Megkérünk mindenkit, hogy figyeljen a megfelelő maszkhasználatra!

Helyszín: Zuglói Civil Ház, Budapest 1144 Csertő park 12.

Részvételi szándékát, kérjük, regisztrációval erősítse meg az alábbi linken:

Jelentkezés itt

További aktuális információkért figyelje Facebook oldalunkat, vagy írjon a iskolatitkar kukac zugloiwaldorfiskola pont hu e-mail címre.